راهنمای خرید

1. برای خرید راحت‌تر و آسان ابتدا یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید.با داشتن حساب کاربری شما میتوانید به راحتی کلیه سفارشات و تراکنشهای خود را پیگیری کنید.

2.هنگام خرید حتما به جزئیات محصول خود دقت کنید (حجم ، اندازه ، قیمت محصول) زیرا بعد از ثبت و ارسال سفارش شما امکان جا به جایی وجود ندارد.

3.تمامی سفارشات تهران و شهرستان نهایتا 24 تا 48 ساعت بعد از ثبت سفارش شما تحویل پست داده میشوند.برای پیگیری سفارش خود از طریق سایت پست ایران از زمان و مکان محصول خود با خبر شوید.

4.هزینه ارسال با پست 35 هزارتومان می‌باشد .هزینه ارسال با پیک موتوری مخصوص تهران 30 هزارتومان میباشد ( بسته بندی و ارسال پیک تهران 24 تا 48 ساعت آینده می باشد)

نکته: امکان ارسال سریع با اسنپ باکس، الوپیک، تپسی مقدور و هزینه به عهده خود مشتری می باشد.

5.در صورتی  که محصول ارسال شده با سفارش شما مطابقت نداشت و یا نقص یا مشکلی در آن وجود داشت حتما در اسرع وقت به تیم پشتیبانی بهتین مارکت از طریق تماس با ما گزارش دهید.

6.تمامی محصولات فروشگاه بهتین مارکت دارای ضمانت اصالت کالا می باشد.

7.بهتین مارکت به دلیل مسائل بهداشتی به هیچ وجه مرجوعی و  بازگردانی کالا را ندارد. در صورت مرجوعی محصولات پلمپ و استفاده نشده نیز 20 درصد از مبلغ صورت‌حساب کسر می‌شود.

8.برگشت خوردن محصول شما به هر دلیلی از جمله نوشتن آدرس اشتباه و یا حضور نداشتن شما هنگام رسیدن محصول پستی به مقصد، جز اشتباهات شما می باشد و برای ارسال مجدد هزینه‌ی آن از شما دوباره گرفته خواهد شد.